Ботев (Гълъбово) с добър старт във Втора Лига!

Ботев Гълъбово успя да вземе точка на старта на Втора Лига при гостуването на Лудогорец II.
Противно на очакванията,домакините от Лудогорец успяха да поведат с 2:0 до почивката,въпреки по-настоятелната игра на гостите от Гълъбово.
През второто полувреме играчите на Ботев вдигнаха оборотите и успяха да да изравнят.В 52-та минута след отличен пробив,Антон Огнянов центрира много прецизно към Димитър Алексиев,който успя да изпревари защитник на домакините и майсторски изпрати топката в мрежата на Лудогорец за 2:1.
Изравнителното попадение падна в 85-та минута на срещата .След отлично центриране от фаул на Джунейт Яшар,Димитър Алексиев стреля с глава към вратата на домакините.В първият момент вратарят на Лудогорец успя да избие топката,но тя попадна в краката на Исус Ангелов,който от близко разстояние отбеляза за 2:2.
Следващата среща за Ботев Гълъбово е гостуване на Пирин Благоевград.

Снимки(източник):Официален сайт на Лудогорец